Інженерна інфраструктура

Для жителів Green Hills ми повністю забезпечили містечко сучасними інженерними системами: автоматичним поливом загальної території, централізованими системами побутової та зливової каналізації, водоочищення та водопостачання, сучасною системою газопостачання, окремим водопроводом з гідрантами, встановленими вздовж доріг для пожежної безпеки.

Безвідмовну роботу всіх систем забезпечують співробітники керуючої компанії.

Електрична підстанція

Підстанція забезпечує електрикою всі будинки в Green Hills. Для безперебійного енергопостачання інженерних систем на території котеджного містечка також встановлений дизель-генератор Volvo.

Оптоволоконна система

Оптоволокно, доступне в Green Hills, дозволяє всім жителям підключитися до високошвидкісної лінії Інтернет і телефонної лінії (провайдер «Укрком»). За умови підключення до Інтернету, жителі матимуть можливість підключитись до цифрового телебачення, самостійно обравши бажаний контент із запропонованих на ринку.

Централізована система водопостачання

Резервуар об'ємом 400 куб. м. забезпечує мешканців високоякісною артезіанською питною водою. Об'єкт оснащений першокласним обладнанням і виконаний у відповідності з усіма санітарними нормами України. У машинному відділенні розташовані сучасні, ефективні та надійні насосні системи Lowara (Італія). Вода проходить очистку в потужному блоці фільтрації, оснащеному електронною системою управління CLACK (США) і фільтрами виробництва Бельгії. Система забезпечує збалансовану і регулярну подачу води, а також забезпечує водопостачання системи протипожежної безпеки котеджного містечка.

Централізована система каналізації

Центральна система побутової каналізації Green Hills оснащена найсучаснішим обладнанням: каналізаційна насосна станція Grundfos і очисна споруда BIOTAL, що забезпечує професійну, нешкідливу для навколишнього середовища очистку повного циклу, що особливо важливо, враховуючи стандарти містечка. На відміну від більшості котеджних містечок України, в Green Hills також передбачена і вже працює централізована зливова каналізація.