Приватна школа Britannica School

Green Hills став першим котеджним містечком в Київській області, в якому відкрилася власна школа з програмою навчання дітей з 1 по 12 клас – приватна школа Britannica School.

Будівля школи загальною площею 1200 кв.м. була спроектована і побудована з турботою про майбутніх учнів. Кожне приміщення тут унікальне: класи з яскравими інтер'єрами, затишна їдальня та мальовничий спортзал із сучасним покриттям і спортивним обладнанням – все продумано до дрібниць. Класи обладнані за останнім словом техніки: ергономічними партами та стільцями, електронними дошками, сучасною хіміко-фізичною лабораторією, системою миттєвого електронного тестування знань за 30 секунд, обладнанням для віртуальних подорожей епохами, континентами, океанськими глибинами і далекими планетами.

Краща школа в Україні – №1 Microsoft Showcase School – таким статусом команда Microsoft у рамках Програми Microsoft «Партнерство у навчанні»/Partners in Learning Ukraine відзначила школу Britannica School.

Найголовніше для нас – зробити так, щоб Ваша дитина хотіла йти до школи, а це означає – зробити її навчання неймовірно цікавим!

Наші учні не знають, що таке нудний урок або безглузде зубріння. Ми інтегруємо дисципліни, знаходимо загальне, виділяємо головне і намагаємося заглянути далі. Навчання для нас – це природний процес пізнання світу. 

У Britannica School ми дбаємо не лише про високі оцінки, але також про фізичне та творче виховання дітей. Крім предметів загальноосвітньої програми, школа пропонує творчі активності (музична студія, художня студія, театр-студія, журналістика, кіно-фото студія) та спортивні заняття (футбол, баскетбол, карате, танці, ролики, йога, шахи).

Навіть під час канікул ми пропонуємо нашим допитливим учням здійснювати  нові відкриття: виставки та майстер-класи на різні теми, наукові досліди, спільні свята, спортивні змагання, літні табори та багато іншого – ось що дозволяє нашій школі стати другою домівкою для Вашої дитини.

Більш детальну інформацію про підхід та методики Britannca School Ви знайдете на офіційному сайті школи.

  

Більше фотографій: