Фітнес-клуб

Green Hills fitness&spa – сучасний фітнес клуб загальною площею близько 3000 кв.м, розташований на території котеджного містечка Green Hills. Клуб представляє новий формат спорту і релаксу, який не поступається спортклубам у центрі міста та аналога якому немає в передмісті.
 
Тренажерний зал Green Hills fitness&spa – це 500 кв.м простору з кращим обладнанням TECHNOGYM та панорамними вікнами на містечко. У залі встановлена сучасна лінійка тренажерів Artis Cardio з моніторами UNITY, на яких ви легко знайдете програми тренувань, відео-інструкції та навіть розважальний контент.
 
Два басейни (25 м х 8 м і 10 м х 3,5 м) з сучасною системою очищення і цілодобовим контролем якості води дозволять займатись плаванням як дорослим, так і маленьким відвідувачам клубу.
 
 
SPA зона – від хамаму до «душа вражень» – допоможе розслабитись після інтенсивного тренування або важкого робочого дня. 
 
Зона для групового фітнесу складатиместься з 3-х студій. У студії функціонального тренінгу та єдиноборств будуть проводитись тренування на будь-який смак: від танцювальних і аеробних до тренувань з посиленим силовим навантаженням. У студії mind body проходитимуть різноманітні тренування зі Stretching (розтяжка), пілатесу, йоги, fly yoga – для гармонійного розвитку тіла і корекції фігури. І нарешті, студія персонального тренінгу створена спеціально для індивідуальних занять.
 
 
У клубі буде великий вибір спортивних і творчих напрямків для дітей від 3 до 14 років: фітнес, спортивні секції, бойові програми, танці, розвивальні заняття для наймолодших. Скеледром, спортивний куточок із канатом, перекладинами, гімнастичними кільцями та весела атмосфера простору дитячих розваг неодмінно сподобаються Вашим малюкам. З дітьми працюватимуть досвідчені тренери та вихователі, які стежитимуть за їхнім комфортом і безпекою.
 
Green Hills fitness&spa – СПОРТ І СПА ДЛЯ ВСІЄЇ РОДИНИ. ПРОСТО ПОРУЧ З ДОМОМ!