Життя нашої ком'юніті цього літа

Green Hills – це не просто котеджне містечко, це ком’юніті, яка включає жителів, сервісну компанію, вчителів та вихователів, тренерів. Ми разом дбаємо про наше містечко і ні на хвилину не переставали працювати задля вашого комфорту та безпеки. Сервісна компанія щодня, протягом усіх цих місяців, підтримує порядок та чистоту, функціонування усіх інженерних та інших мереж містечка, охорона працює 24/7.
 
Відновила роботу школа, вчителі поступово налагоджують контакт з учнями та з 27 червня будуть працювати в індивідуальному форматі та мікрогрупами. А влітку школа працюватиме у форматі творчих, спортивних і технічних активностей на вибір діток та батьків. Дитячий садочок також працює і готує багато цікавих активностей для ваших маленьких розбишак.
 
Багатофункціональні спортивні майданчики відкрито для жителів та ваших друзів щодня у будь-який зручний час. Теніс, футбол, баскетбол, пляжний волейбол, йога – пам’ятайте, що спорт не тільки підтримує фізичну форму, а й знижує рівень стресу, знімає напругу, дає вихід емоціям, що нам усім зараз так необхідно. Забронювати час, як завжди, можна у «Особистому кабінеті» в додатку для жителів.
 
Життя на природі дає можливість частіше знаходитись на свіжому повітрі, влаштовувати пробіжки лісом чи мальовничими вуличками, вечірні прогулянки парком або на дитячий майданчик, за морозивом у наш мінімаркет та кафе, у гості до сусідів, які давно вже стали кращими друзями!
 
Ми разом! Усе буде Україна!