Професійна сервісна компанія

Професійна сервісна компанія Green Hills надає послуги 24 години на добу, роблячи повсякденне життя наших жителів по-справжньому комфортним. Уже сьогодні в котеджному містечку доступні такі послуги: цілодобова охорона, прибирання, вивезення сміття, колл-центр, обслуговування інженерних систем, загальних територій та фасадних частин домоволодінь, а також ряд інших послуг, необхідних для якісного життя.

Перелік послуг, що надаються сервісною компанією:

 1. Обслуговування, капітальний та поточний ремонт, санітарно-технічні роботи, забезпечення пожежної безпеки об'єктів інженерної та соціальної інфраструктури.

 2. Підтримання та обслуговування територій загального користування (освітлення, опалення, кондиціювання, прибирання, санітарно-технічні роботи і т.д.).

 3. Санітарно-технічне обслуговування свердловин, фільтрів очистки питної води та санітарна обробка резервуарів зберігання очищеної води.

 4. Охорона професійною охоронною компанією об'єктів місцевої інфраструктури та території загального користування, контроль пропуску в містечко, патрулювання території містечка.

 5. Збір і вивезення побутового сміття з територій громадського користування та з сміттєвих баків жителів (на фасадній частині будинку) не менше трьох разів на тиждень.

 6. Прибирання снігу та льоду з територій громадського користування в зимовий період.

 7. Озеленення об'єктів місцевої інфраструктури та територій громадського користування, а також догляд за ними (стрижка і полив трави).

 8. Догляд за газонами фасадних частин домоволодінь (стрижка і полив).

 9. Обслуговування системи автоматичного поливу фасадних частин домоволодінь і територій громадського користування (очищення форсунок і заміна придбаних жителем форсунок на фасадній частині домоволодіння, зимова консервація і весняний запуск системи поливу).

 10. Забезпечення містечка системою навігації (покажчики, дорожня розмітка тощо).

 11. Координація робіт на території містечка сервісних структур, які забезпечують функціонування містечка.

 12. Послуги диспетчера.

 13. Наявність первинних засобів пожежогасіння та доступ до них.

 14. Санітарно-технічне обслуговування мереж водопостачання, водовідведення та зливної каналізації.

Перелік комунальних послуг:

 1. Електропостачання.
 2. Газопостачання.
 3. Телефон, швидкісний Інтернет, кабельне телебачення.
Вартість обслуговування домоволодіння розраховується індивідуально і залежить від розміру ділянки і площі будинку. Відповідно до діючих тарифів сервісної компанії, мінімальний щомісячний платіж становить 1500 грн (з розрахунку найменшої площі ділянки і будинку).

Вхід до персонального кабінету>>