Продаж котеджів під Києвом

Статистика продажів нерухомості в заміських котеджних містечках Київської області показує, що кияни все частіше воліють купити готовий заміський котедж під Києвом ніж апартаменти в багатоповерховому будинку. На стрімкий попит на елітне житло з підвищеним рівнем комфорту справив сильный вплив і активний розвиток будівельної сфери в Київській області. На сучасному ринку нерухомості забудовники готові запропонувати досить багато цікавих і оригінальних варіантів – це може бути і окремий готовий заміський будинок, і цілі котеджні містечка під Києвом. При цьому не всі забудовники можуть запропонувати Вам вигідні умови покупки нерухомості такого класу.

Котеджне містечко в київській області – переваги купівлі будинку

Заміський будинок дає своєму власникові більшу свободу дій, адже крім самого котеджу власнику також належить ділянка землі, якою він має право розпоряджатися на свій розсуд. Ще одним аргументом на користь заміського будинку можна назвати те, що така нерухомість завжди була, є і буде актуальною, а її ціна завжди стабільно висока. Тому купити будинок в котеджному містечку під Києвом – це те ж саме, що інвестувати гроші в інші ліквідні активи.

Купівля будинків в котеджних містечках – краща альтернатива квартирі в багатоповерхівці

Напевно кожен з нас не раз думав про те, щоб купити будинок або котедж і насолоджуватися життям в гармонії з природою... Справді, для багатьох жителів мегаполісу заміська нерухомість під Києвом стала справжньою віддушиною і порятунком від сумного життя в багатоповерхівках спальних районів. Навіть три- і чотирикімнатні або багаторівневі квартири не можуть дати того простору, який панує в заміському будинку. Крім цього, заміські котеджі Green Hills від забудовника – це найбільш вигідна цінова пропозицію по співвідношенню площа/вартість, оскільки у вартість домоволодіння входить також земельна ділянка, на якій можна не тільки висадити сад, але й облаштувати зону відпочинку, спорудити сауну, поставити альтанку і барбекю. І мова не йде про віддалені від міста котеджні селища, до яких на авто потрібно добиратися більше години від меж столиці. Наша пропозиція набагато ближче – вам треба подолати шлях всього в 30 хвилин від центру міста.

     
Проекти будинків   Колекція готових
будинків Green Hills
  Генплан містечка