Забудовник

Інвестор і забудовник Green Hills – британський інвестиційний фонд Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD). Серед акціонерів фонду, статутний фонд якого становить $308 мільйонів, провідні фінансові організації світу, включаючи Goldman Sachs, Cundill, Spinnaker Capital. Фонд був створений інвестиційною компанією Dragon Capital з метою інвестування в український ринок нерухомості.

DUPD вже інвестував понад 250 млн. дол. США в проекти житлової та комерційної нерухомості в Україні, серед яких житловий комплекс Obolon Residences, ексклюзивне клубне містечко Riviera Villas, котеджне містечко Green Hills, компанія Arricano, що інвестує в будівництво мережі торгово-розважальних центрів по Україні, та ін.

DUPD  єдина публічна компанія на ринку України, що не обтяжена кредитами і володіє істотним обсягом грошових коштів, яка не припиняла реалізацію своїх проектів, незважаючи на кризу. Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанія України, яка працює в сфері інвестицій та фінансових послуг і надає повний спектр інвестиційно-банківських та брокерських послуг, приватних інвестицій, управління активами інституційних, корпоративних і приватних клієнтів. Авторитетний журнал Euromoney неодноразово визнавав Dragon Capital найкращою інвестиційною компанією України, рейтинги Thomson Reuters Extel постійно відзначають лідерство аналітичної команди Dragon Capital, а фінансовое видання Emea Finance визнавало Dragon Capital кращим брокером України та кращою інвестиційною компанією України.

Офіційний сайт DUPD  www.dragon-upd.com.

Детальну інформацію про житлові проекти DUPD Ви можете дізнатися тут: www.dragon-capital.com.

Купуючи домоволодіння в Green Hills, Ви купуєте якісний продукт, вступаєте у партнерство з надійною і фінансово стійкою міжнародною компанією, отримуєте гарантію повного здійснення девелопером запланованих інвестицій!