Будинки під Києвом

Звертаємо Вашу увагу, що майже всі зображення, використані на даному сайті, – це реальні фотографії з містечка Green Hills! Приїжджайте до нас і переконайтеся у всьому особисто! Якщо Ви хочете купити будинок під Києвом або котедж чи таунхаус, який поєднуватиме в собі оригінальний дизайн, цікаве та зручне планування, а зовні буде нагадувати затишні американські котеджі, Green Hills – це місце, де Ви певно знайдете саме таку нерухомість.
 
Ви можете замовити будівництво свого будинку за одним з існуючих проектів або купити вже готовий будинок.
 
 
 
     
Проекти будинків   Колекція готових
будинків Green Hills
  Технології будівництва

Якщо Ви хочете приїхати і подивитися будинок-котедж в містечку Green Hills, зателефонуйте нам, у відділ продажів, і наші менеджери покажуть Вам містечко і допоможуть зробити вигідне придбання з мінімальними фінансовими і моральними ризиками.

Приватні будинки в Green Hills: втілення комфорту для життя в задоволення.

Якщо Вам потрібен затишний котедж з усіма зручностями, куди б можна було приїжджати не лише на літній відпочинок, але і жити в ньому цілий рік, проводити зимові вечори в родинному колі – це все чекає на Вас в котеджному містечку Green Hills.

Ми здійснюємо продаж будинків в Київській області площею від 90 до 323 кв. метрів. Частина будинків вже готові і чекають на своїх щасливих власників, а інші можуть купити земельну ділянку і побудувати будинок самостійно. Кожен будинок в котеджному містечку Green Hills – це унікальна архітектура і відповідність всім будівельним нормам.

Дізнайтесь, що входить у комплектацію готових будинків у Green Hills.