Приватна школа Britannica School

Green Hills став першим котеджним містечком в Київській області, в якому відкрилася власна школа з програмою навчання дітей з 1 по 12 клас. Britannica School – це інноваційна приватна школа 1-3 ступенів, головною метою якої є всебічний̆ розвиток як учнів, так і вчителів, наставників та батьків. 
 
Будівля школи Britannica School була ретельно спроектована і збудована з турботою про майбутніх учнів. На двох поверхах площею понад 2 000 м2 розташовані просторі світлі класи, затишні холи і бібліотеки, спортивний зал та Britannica Hall – улюблене місце для святкування важливих подій, дві столові, медичний кабінет та адміністративні приміщення. Для зручного та ефективного навчання всі класи обладнані сучасною цифровою технікою, а учні вільно користуються ноутбуками та планшетами в навчальних  цілях. 
 
Краща школа в Україні – №1 Microsoft Showcase School – таким статусом команда Microsoft у рамках Програми Microsoft «Партнерство у навчанні»/Partners in Learning Ukraine відзначила школу Britannica School.
 
 
Шкільна програма Britannica School розрахована на 1-12 класи та включає поглиблене вивчення мов і STEAM-дисциплін. Навчання проходить з 8:00 до 19:00, кожен учень має свій індивідуальний щоденний розклад. У школі працює понад 15 додаткових студій: живопис та мистецтво, сучасні танці, спортивні секції, TechLab, оздоровчі корекційні програми, музичні студії. До слова, шкільний рок-гурт у 2018 році увійшов до 10-ки фіналістів національного відбору дитячого Євробачення. 
 
Учні Britannica School відвідують музеї, галереї, археологічні  розкопки, конференції та семінари. Прогулянки на свіжому повітрі є обов’язковою складовою дня кожного учня, тож на території школи побудовано мотузковий парк та спортивний майданчик, де проходять заняття з фізичного виховання, футбольні матчі та змагання. 
 
Освітні програми базуються на затверджених нормах Міністерства освіти України та відповідають набагато вищим внутрішнім стандартам Britannica School. Усі учні своєчасно та успішно проходять заплановані тестування ДПА, а відповідний високий рівень знання англійської мови підтверджено зовнішніми сертифікатами Cambridge English. 
 
Britannica School – школа, де ваші діти будуть навчатись із задоволенням та здобудуть дійсно корисні у сучасному світі знання! 

Більш детальну інформацію про підхід та методики Britannca School Ви знайдете на офіційному сайті школи.

Дивіться фото в нашій галереї: