Оточення

Котеджне містечко Green Hills розташоване в 10 км від Києва по Одеській трасі, поруч із селом Віта-Поштова Києво-Святошинського району Київської області, в екологічно чистому районі з розвиненою соціальною інфраструктурою.
 
За 10 хвилин їзди від Green Hills в с. Гатне розмістилися новий спортивний клуб Sport Life і торгово-розважальний комплекс «Мега Маркет» з роллердромом, дитячою кімнатою, кінотеатром «Батерфляй», б'юті-баром, кафе і магазинами.
 
У напрямку від містечка до Києва знаходяться: ресторан «Чабани» з міні-зоопарком і відкритою зоною для дитячого відпочинку, торговий центр «Магеллан» з кінотеатром «Лінія Кіно», супермаркетом «Ашан», 2-ма дитячими кімнатами, ресторанами і магазинами, а також — будівельний гіпермаркет «Нова Лінія».
 
По дорозі від Green Hills до столиці та у зворотному напрямку знаходяться Socar, WOG, OKKO, КЛО та інші автозаправні станції.
 
Найближчими до містечка відділеннями Нової Пошти є відділення №1 с. Тарасівка, №1 с.м.т. Чабани, №109 м. Київ.
 
 
Green Hills також має зручне транспортне сполучення з різними районами Києва.
 
Маршрутне таксі від:
 
• ст. м. Дружби Народів №801, №812;
• ст. м. Вокзальна (залізничний вокзал) №368;
• ст. м. Святошин №369, №778;
• ст. м. Академмістечко № 742;
• ст. м. Либідська (а також Володимирського ринку, вул. Aнтоновича) №813;
• ст. м. Палац Україна (а також Деміївської та Одеської площі) №825;
• від цирку і ТЦ Україна №720.
 
 
В інфраструктуру самого містечка входить приватна школа Britannica School (1-12 клас) та 2 приватних дитячих садочки, делікатесний міні-маркет і затишне кафе Deli & Cafeteria, традиційна американська BBQ-зона, 4 сучасні спортивні майданчики, цілодобові послуги сервісної компанії і охорони.
 
Завершується будівництво фітнес-центру загальною площею близько 2400 м2 зі spa-зоною та критим 25-ти метровим басейном на 4 доріжки і окремим басейном для дітей.