В Green Hills відкрилась своя школа!

1 вересня 2015 р. у новій приватній школі Britannica School, яка відкрилась у котеджному містечку Green Hills, вперше відбулось свято першого дзвоника.
 
Захід відкрив урочистою промовою Володимир Тимочко, керуючий директор Dragon Capital, керівник проекту «Котеджне містечко Green Hills». 
 
«Для комфорту наших жителів ми створили школу безпосередньо у містечку, щоб можна було із спокійним серцем відпустити свою дитину до школи і бути впевненим у її безпеці. Ми стали першим котеджним містечком в Київській області, в якому відкрилась базова середня школа, де діти навчаються з 1 по 9 клас», – говорить Володимир Тимочко.
 
Britannica School – це приватна базова середня школа, яка розташована за містом в унікальній будівлі загальною площею понад 1 200 кв. метрів, спеціально спроектованій та побудованій з мрією про довершений освітній заклад. Школа розрахована на 144 учнів 1-9 класів та 50 дітей у групах дошкільного розвитку. В кожному класі навчатиметься 16-18 дітей. Тут з понеділка по п’ятницю з 8 ранку до 7 вечора діти навчаються, відпочивають, готують домашні завдання, повноцінно харчуються 5 разів та живуть повним шкільним життям. 
 
Окрім предметів загальноосвітньої програми, школа пропонує творчі активності (музична студія, художня студія, театр-студія, журналістика, кіно-фото студія) та спортивні заняття (футбол, баскетбол, карате, танці, ролики, йога, шахи).
 
«Чому ми співпрацюємо саме з Britannica School? Тому що нам імпонує європейський підхід цього закладу до освіти дітей: відношення до навчання, як природного процесу пізнання світу, увага до розвитку особистості дитини, її талантів, а також фізичного та творчого розвитку, які часто ігноруються державними загальноосвітніми закладами», – коментує Володимир Тимочко.
 
Директор Britannica School Аліна Зайченко привітала присутніх дітей та їх батьків зі святом та запросила школярів власноруч розрізати червону стрічку з нагоди відкриття школи.
 
«Ми пишаємося новою гарною будівлею та її сучасним обладнанням: безпечними класами, ергономічними партами та стільцями, електронними дошками, сучасною хіміко-фізичною лабораторією, системою миттєвого електронного тестування знань за 30 секунд, обладнанням для віртуальних подорожей епохами, континентами, океанськими глибинами та далекими планетами» – коментує Аліна Зайченко.
 
Дивіться фото в нашій галереї:
 
Відкриття школи та свято Першого дзвоника >>
Яскраві інтер'єри >>
Вид ззовні та процес будівництва >>