Інженерна інфраструктура

Ми повністю забезпечили жителів Green Hills сучасними інженерними системами: автоматичним поливом загальної території, централізованими системами побутової та зливової каналізації, водоочищення та водопостачання, сучасною системою газопостачання, окремим водопроводом з гідрантами, встановленими вздовж доріг для пожежної безпеки.
 
Електропостачання
 
4 теплові підстанції забезпечують електрикою всі будинки в Green Hills. На території котеджного містечка також встановлений дизель-генератор Volvo, який запезпечує безперебійне енергопостачання всіх інженерних систем.
 
Інтернет і телефонія
 
Green Hills обладнане оптоволоконною системою, яка дозволяє всім жителям підключитися до високошвидкісної лінії Інтернет і телефонної лінії (провайдер «Укрком»). За умови підключення до Інтернету, жителі матимуть можливість підключитись до цифрового телебачення, самостійно обравши бажаний контент із запропонованих на ринку.
 
Водопостачання
 
2 резервуари, об'єм яких складає 400 куб. м., забезпечують жителів високоякісною артезіанською питною водою. Об'єкт оснащений першокласним обладнанням і виконаний у відповідності з усіма санітарними нормами України. У машинному відділенні розташовані сучасні, ефективні та надійні насосні системи Lowara (Італія). Вода проходить очистку в потужному блоці фільтрації, оснащеному електронною системою управління CLACK (США) і фільтрами виробництва Бельгії. Система забезпечує збалансовану і регулярну подачу води, а також забезпечує водопостачання системи протипожежної безпеки котеджного містечка.
 
Каналізація
 
Центральна система побутової каналізації Green Hills оснащена найсучаснішим обладнанням: каналізаційна насосна станція Grundfos і очисна споруда BIOTAL, що забезпечує професійну, нешкідливу для навколишнього середовища очистку повного циклу, що особливо важливо, враховуючи стандарти містечка. На відміну від більшості котеджних містечок України, в Green Hills також передбачена і вже працює централізована зливова каналізація.