Дитячий садок

Дитинство – це особливий період у житті, коли кожен день є найважливішим та сповненим щасливих відкриттів.  Дитинство – це стежка в гармонійне та успішне майбутнє реалізованої особистості. Тому в двох дитячих садочках Britannica Kids, розташованих на території Green Hills,  створена особлива атмосфера, яка поєднує родинний затишок, сучасні виховні системи та інноваційні методики навчання дошкільнят. 
 
У нашому дитячому садочку сформовані чотири вікові групи для гармонійного виховання дітей від двох до шести років. Вихованням малечі займається кваліфікований та досвідчений персонал, а простір, організований з урахуванням психологічних особливостей та потреб різних вікових груп, допомагає почуватися затишно і комфортно. Обладнання, навчальні матеріали, іграшки та книжки ретельно підібрані спеціально для Britannica Kids. 
 
Діти опановують основи математики, читання, англійську мову, географію, живопис, вчаться відчувати мистецтво та пізнають закони природи. Додатково є можливість відвідувати студії з хореографії, вокалу, шахів, карате та роликового спорту. Чисте заміське повітря сприяє довгим прогулянкам (навіть фізкультура цілий рік проходить на вулиці!), а п’ятиразове збалансоване харчування– завжди чудовому здоровому апетиту. 
 
Двічі на тиждень дітей оглядає лікар-педіатр однієї з провідних Київських клінік, що є постійним партером Britannica Kids протягом 10 років.    
 
Садок працює з понеділка по п’ятницю з 8:00  до 19:00. 
 
У дитячому садочку Britannica Kids впевнені: «Щастя бути дитиною!» Завітайте та переконайтесь – тут так і є!