Підводимо підсумки 2016 року!

Green Hills продовжує своє зростання і розвиток: до кінця 2016 року в нашому містечку вже було продано 120 ділянок, побудовано 92 домоволодінь, заселилося у власний будинок 56 сімей і розпочато будівництво ще 26 будинків (дивіться детальніше у інфографіці):
 
До речі, у першій черзі залишилося непроданих всього 3 будинки та 1 незабудована ділянка. Радимо поквапитися :)
 
2016 став показовим для нашого містечка і в реалізації запланованого розширення інфраструктури: для комфорту наших наймолодших жителів ми відкрили двері другого дитячого садка і побудували ще один дитячий майданчик біля BBQ-зони.
 
Батьки оцінили по заслузі новий корпус і доброзичливу атмосферу садка, а діти – яскраві гірки і каруселі!
 
Однією з ключових подій минулого року став початок будівництва власного фітнес-центру зі spa-зоною загальною площею 2000 м2 з якісними тренажерами і широким спектром групових занять.
 
Головною особливістю нашого фітнес-клубу стане 25-ти метровий басейн для дорослих і окремий басейн для дітей.
 
Збільшилася і кількість спортивних майданчиків в Green Hills: тепер для заняття спортом в нашому містечку доступні 2 багатофункціональні майданчики, які підходять для ігор в міні-футбол, волейбол, теніс, баскетбол, майданчик для пляжного волейболу і спортивні тренажери.
 
Ми завершили будівництво нової в'їзної групи: тепер вона облаштована автоматичною системою доступу з розпізнаванням номерів автомобілів, в'їзд і виїзд в містечко обмежений двома шлагбаумами, а на ніч територія закривається воротами.
 
В кінці року відкрився оновлений маркет Green Hills Deli & Cafeteria: разом зі змінами в дизайні, який став гостинним і по-європейськи вишуканим, площа магазину збільшилася вдвічі!
 
І вже цієї весни планується відкриття власного кафе!
 
У планах подальшого розвитку Green Hills: проектування та будівництво міні-кінотеатру для жителів містечка, збільшення школи Britannica School, благоустрій території біля озера, організація паркової зони з декоративним озелененням і пішохідними доріжками.