(044) 223 77 33Призначити візит UK | RU | EN

Архів новин

У котеджному містечку Green Hills залишилося усього 3 будинки із зимовою пропозицією до -20%. Від 10 січня знижки на будинки щодня зменшуються на 1% до кінця місяця!

Графік роботи офісу продажу у святкові дні

Пропозиція грудня: знижки до 20% на готові будинки

У грудні в котеджному містечку Green Hills діють знижки до 20% на готові будинки за умови сплати 100% вартості будинку! Тож не відкладайте мрію про власний будинок на потім!

Осінь у містечку, 2019

Усі барви осені у чудових фото котеджного містечка Green Hills.

Green Hills, котеджне містечко преміум-класу під Києвом, визнане переможцем премії European Property Awards 2019-2020 в категорії «Найкращий житловий проєкт» (Best Residential Development Ukraine).

Цьогоріч наших маленьких жителів розважали акваргимери та аніматори, а далі був традиційний похід до сусідів та прохання: "Цукерки або життя!"

Чудова новина: до кінця осені ще 2 будинки можна придбати у безвідсоткову розстрочку на 3 роки – Milton One #110 та Victoria #176-1.

Змістовний відеоогляд котеджного містечка Green Hills та одного з будинків від незалежного блогера, який шукає житло в Києві та ділиться своїми враженнями від житлових комплексів та котеджних містечок на YouTube.

Green Hills – не звичайне для України містечко. У нас сортують сміття, прибирають за улюбленцями на вулиці, очищують стічну воду, щоб повторно використати її та не втратити ні краплинки. Більш детально про екоініціативи нашого містечка читайте далі.

Безвідсоткова розстрочка на 3 роки на 3 готові будинки!

Цієї осені Green Hills пропонує неймовірну безвідсоткову розстрочку на 3 роки на 3 готові будинки!

Останні дні літа у Green Hills

Літо добігає кінця, а в Green Hills саме оксамитовий сезон. Встигніть записатись на екскурсію містечком на гольфкарі!

Інтер’єр нового шоу-будинку

Наше архітектурне бюро Capital Construction зараз втілює у життя проект інтер'єру нового шоу-будинку Ottawa #705 у Green Hills