(044) 223 77 33Призначити візит UK | RU | EN

Архів новин

Підсумки року 2018

Ми розповімо Вам про головні події у житті котеджного містечка Green Hills за 2018 рік

Графік роботи офісу продажу у святкові дні

Залишити заявку на візит до містечка Ви можете за допомогою форми зворотного зв’язку

На що слід звернути увагу при виборі котеджного містечка?

Запитайте себе, чи хочете Ви жити у власному будинку з ідеальним зеленим газоном, щоб діти росли у природному та безпечному середовищі. На що звернути увагу, аби життя у котеджному містечку було дійсно зручним та приємним?

Цієї зими Green Hills традиційно дарує знижки на готові будинки. Цьогоріч вони сягають аж 19%! Завітайте до Green Hills та оберіть будинок зі знижкою для Вашої родини!

Фінляндія найщасливіша країна світу. І це не просто слова. Про це свідчить офіційна доповідь ООН від березня цього року. Яке ж воно ідеальне та щасливе фінське життя? Для багатьох фінів таке життя починається з власного будинку за містом.

Велика Британія – країна традицій та звичаїв. Частина британців проживає в багатоквартирних будинках чи таун-хаусах, але більшість все ж надає перевагу власним котеджам, подалі від гамірних міст.

Інвестиції у Green Hills з 2008 по 2018 рік

Цьогоріч Green Hills виповнилося 10 років. За десятиріччя компанія Dragon-Ukrainian Properties & Development plc (DUPD) інвестувала в котеджне містечко понад $21 млн, і продовжує розбудовувати Green Hills та його інфраструктуру. Скільки та у що саме

Американська мрія: як виглядають котеджні містечка у США

Мальовничі вулички, будинки з ідеальним зеленим газоном, дітей, які граються разом надворі, дружнє барбекю з сусідами на задньому дворі будинку, чистоту, безпеку та затишок – усе це здійснення американської мрії.

Що таке справжнє котеджне містечко?

Прокинутися зранку, вийти на власну терасу і смакувати запашну каву, або влаштувати вранішню пробіжку лісом. Так може починатись кожен день, якщо, звісно, Ви живете у власному будинку за містом.

Квест "Жахлива подорож містечком" на Хелловін

На Хелловін маленькі жителі Green Hills вирушили на пошуки солодощів разом із героями улюбленого мультфільму – Дракулою та його дочкою Мейвіс.

 Привітання жителів з 10-річчям містечка Green Hills

До 10-річчя котеджного містечка Green Hills ми підготували приємні подарунки для жителів та їхніх родин.

Green Hills 10 років: з чого все починалось. Інтерв'ю з керівником проекту.

Ця ідея народилася в 2008 році у керівників Dragon Capital, частина з яких іноземці, які часто подорожували і жили в різних країнах світу, тому одними з перших помітили, що в Україні взагалі немає котеджних містечок західного стилю...