(044) 223 77 33Призначити візит UK | RU | EN

Архів новин

Велика Британія – країна традицій та звичаїв. Частина британців проживає в багатоквартирних будинках чи таун-хаусах, але більшість все ж надає перевагу власним котеджам, подалі від гамірних міст.

Інвестиції у Green Hills з 2008 по 2018 рік

Цьогоріч Green Hills виповнилося 10 років. За десятиріччя компанія Dragon-Ukrainian Properties & Development plc (DUPD) інвестувала в котеджне містечко понад $21 млн, і продовжує розбудовувати Green Hills та його інфраструктуру. Скільки та у що саме

Американська мрія: як виглядають котеджні містечка у США

Мальовничі вулички, будинки з ідеальним зеленим газоном, дітей, які граються разом надворі, дружнє барбекю з сусідами на задньому дворі будинку, чистоту, безпеку та затишок – усе це здійснення американської мрії.

Що таке справжнє котеджне містечко?

Прокинутися зранку, вийти на власну терасу і смакувати запашну каву, або влаштувати вранішню пробіжку лісом. Так може починатись кожен день, якщо, звісно, Ви живете у власному будинку за містом.

Квест "Жахлива подорож містечком" на Хелловін

На Хелловін маленькі жителі Green Hills вирушили на пошуки солодощів разом із героями улюбленого мультфільму – Дракулою та його дочкою Мейвіс.

 Привітання жителів з 10-річчям містечка Green Hills

До 10-річчя котеджного містечка Green Hills ми підготували приємні подарунки для жителів та їхніх родин.

Green Hills 10 років: з чого все починалось. Інтерв'ю з керівником проекту.

Ця ідея народилася в 2008 році у керівників Dragon Capital, частина з яких іноземці, які часто подорожували і жили в різних країнах світу, тому одними з перших помітили, що в Україні взагалі немає котеджних містечок західного стилю...

Нам 10 років – Вам 10% знижка на готові будинки!

Цієї осені котеджному містечку Green Hills виповнюється 10 років! До свята ми даруємо знижку 10% на готові будинки!

Історії жителів Green Hills

Ми готували цю статтю як статистику про жителів, їх вік, сфери діяльності та інтереси. Та зрозуміли, що жодна статистика не розкаже більше ніж менеджер із продажів Green Hills, що знає кожного жителя особисто від моменту першого візиту до містечка.

Cквер біля озера

У Green Hills відкрилась нова зелена паркова зона біля озера.

Сімейне свято у Green Hills

На сімейному святі в Green Hills наших гостей, резидентів та їхніх діток зустріли цікавими розвагами, корисними лекціями, спортивними активностями та смачним частуванням.

Дитячий тренінг з правивил дорожнього руху

Професійні патрульні поліцейські провели урок з правил дорожнього руху для дітей резидентів Green Hills.