Старт продажів у 2-й черзі!

Британська інвестиційна компанія Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD) анонсує старт продажів 2-ї черги котеджного містечка Green Hills.
 
 
Котеджне містечко Green Hills розташоване в 10 км від Києва в Одеському напрямку на площі 14 га і реалізується в 4 черги. У першій черзі містечка вже продано 90% всіх ділянок.
 
«У 2015 році ми відчули несподівано істотне зростання попиту на будинки в Green Hills. В основному це пов'язано з подальшим розвитком містечка, зокрема –  з будівництвом нашої школи, і частково –  з деяким здешевленням будівництва, –  коментує керуючий директор Dragon Capital Володимир Тимочко. – З точки зору продажу це був найкращий рік для нас з часів 2009 року. Ми нарощуємо темпи забудови Green Hills, і тепер раді повідомити про початок реалізації другої черги».
 
Друга черга представлена 47 земельними ділянками площею від 6 до 24 соток. Девелопер пропонує покупцям 15 проектів будинків, розроблених на основі популярних американських проектів.
 
1 вересня 2015 року на території Green Hills відкрилася приватна школа Britannica School, в якій діти навчаються з 1 по 9 клас.
 
Також для жителів містечка побудовані і функціонують приватний дитячий садочок, продуктовий магазин з літньою терасою-кафе, традиційна американська зона барбекю, ігрові дитячі майданчики, спортивні майданчики і поле для пляжного волейболу.
 
Містечко цілодобово охороняється і обслуговується власної сервісної компанією.
 
 
Нові ділянки для продажу Ви можете побачити на нашому генплані >>