День сім'ї та спорта

5 жовтня 2013 в Green Hills відбулось свято Сім'ї і Спорту, на якому кожен бажаючий міг спробувати себе у різних спортивних активностях і провести час у приємній, дружній компанії, пригубивши теплого глінтвейну або ароматного чаю. 
 
Ясний суботній день жителі та гості Green Hills провели під девізом здорового способу життя. Програма заходу була дуже насиченою і включала гонки на веломобілях та сігвеях серед дітей, турніри з міні-футболу та баскетболу серед дорослих, а також сімейні спортивні активності - фрісбі, теніс і заняття на спортивному майданчику. 
 
Маленьким учасникам також не довелося нудьгувати: стрибки на батуті, дитячий майданчик, майстер класи з аплікації та рукоділля під наглядом професійного педагога - все було передбачено спеціально для цікавого проведення часу малюків. 
 
Крім захоплюючої спортивної програми, всіх гостей і жителів Green Hills очікував фуршет, на якому учасники могли скуштувати смачні страви на грилі, а також свіжі овочі та фрукти. 
 
Свято сім'ї, гарного настрою та спорту відбулось за підтримки нашого ексклюзивного спортивного партнера - фітнес-клубу ГРАН-ПРІ та підприємства Нові Горизонти. 
 
Ми дякуємо жителям і гостям Green Hills за участь в нашому заході! 
 
До нових зустрічей! 
 
Фотозвіт заходу