Obolon Residences отримує нагороду European Property Award

Київ, 21 липня 2014 року – Obolon Residences, елітний житловий комплекс, створений міжнародним інвестором Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD), отримує престижну нагороду European Property Award 2014-15 в категорії «Висотні житлові будинки». 
 
European Property Awards проходить у рамках міжнародної премії International Property Awards, яка вже більше 17 років є символом високої репутації і визнання у сфері житлової і комерційної нерухомості. Премія включає 20 різних номінацій, у кожній з яких переможець визначається шляхом ретельного відбору, основоположними критеріями якого є значимість, рівень і якість проекту. 
 
Журі Премії складається з більш ніж 70 шанованих експертів з усього світу і очолюється трьома активними членами англійської Палати Лордів. 
 
«Ця нагорода є значним досягненням для команди, яка працює над Obolon Residences. Obolon Residences є яскравим прикладом житлового проекту виключно високої якості, відповідної до європейських стандартів. Ми пишаємося тим, що комісія поважних міжнародних експертів визнала наш проект лідером серед висотних житлових будівель в Україні», – коментує Володимир Тимочко, партнер Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD).
 
Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD) – це найбільший британський фонд, створений для інвестування в ринок нерухомості України. Акції DUPD котируються на Лондонській фондовій біржі, а об’єм інвестицій в нерухомість України складає більш ніж $250 млн. Фонд спеціалізується на житловій та торгівельній нерухомості, а портфоліо DUPD включає найуспішніші в Києві проекти житлової нерухомості, серед яких крім житлового комплексу Obolon Residences – відзначені нагородами, ексклюзивне клубне поселення Riviera Villas та котеджне містечко Green Hills. 
 
До складу DUPD входять провідні міжнародні інституціональні інвестори, в основному із Великобританії та США. Керуючою компанією DUPD є Dragon Capital – найбільша інвестиційна компанію України. www.dupd.com.ua.
 
European Property Awards – міжнародна премія, яка відкрита для професіоналів ринку житлової і комерційної нерухомості в усьому світі. Нагороди премії з 1995 р. присуджуються за високі досягнення у сферах житлової та комерційної нерухомості. Географія учасників дуже різноманітна і охоплює Африку, Азіатсько-Тихоокеанський регіон, країни Аравії, Канаду, країни Карибського басейну, Центральної та Південної Америки, Європи, Великобританію і США. Переможець кожного регіону з найвищим балом автоматично стає лауреатом міжнародної премії International Awards, яка в кінцевому рахунку визначає найкращі об'єкти нерухомості та найбільш висококваліфікованих фахівців у всьому світі. http://propertyawards.net/.