Фестиваль Європейських культур - Eurofest 2014

В суботу, 24 травня котеджне містечко Green Hills традиційно зібрало жителів і гостей на щорічне сімейне свято. В цьому році це був EUROFEST  свято культур Європейських країн, присвячене Дню Європи в Україні, який проходить в травні вже впродовж 10 років. 
 
Наші гості мали можливість всією сім'єю за кілька годин вчинити "подорож навколо Європи". У кожній країні, представленій на фестивалі, гостей чекали цікаві сюрпризи. Програма заходу включала спортивні активності, майстер-класи з виготовлення джемів, віночків, танцювальні майстер-класи, мальовничі фотографії на згадку і навіть спектакль лялькового театру. Французькі міми з'являлися час від часу серед публіки, демонструючи сценки і розважаючи гостей. Нідерланди були представлені вело-зоною, де кожен міг вибрати собі велосипед і вчинити вело-прогулянку вулицями містечка, насолоджуючись чистим повітрям і незабутньою природою навколо. 
 
Для молодих учасників заходу працював інноваційний дитячий табір розвитку та розваг JAMM, який пропонував дітям різного віку долучитися до багатьох цікавих активностей від футболу до парашутного гольфу. Гостей фестивалю чекали частування від баварського гриль-ресторану, віденської булочної і швейцарської кав'ярні. 
 
Щоб бути в курсі наступних заходів, які організує котеджне містечко Green Hills, стежте за новинами на сайті та нашій сторінці в Facebook
 
Переглянути фотозвіт з заходу
 
Green Hills - найкраще місце для всієї родини!