Благодійний пікнік у Green Hills

 
У суботу, 6 червня в котеджному містечку Green Hills відбувся сімейний благодійний пікнік.
 
 
Зусиллями 200 учасників - мешканців котеджного містечка та гостей заходу – за 3 години нам вдалося зібрати 15 303 грн. для благодійного фонду «Таблеточки» на придбання ліків для онкохворих дітей.
 
 
В цей день у містечку прямо в ефірі працювало власне радіо Green Hills, яке забезпечили наші улюблені ведучі – «Будильники» Російського радіо – Капустін, Федотов і Довлатова. Для цього в містечку була організована справжня радіостанція на свіжому повітрі. Всі бажаючі не тільки спостерігали за тим, як ведеться ефір, але й брали участь у його створенні.
 
 
У програмі пікніка були розваги для всієї родини: настільний футбол, майстер-клас з катання на роликах, батути, фуд-корт і солодка вата. Дітей привели в захват наукова лабораторія і творча майстерня, організовані школою Britannica School, яка з 1 вересня починає свою роботу в Green Hills. Керівництво школи також влаштувало показ колекції ексклюзивного шкільної форми Britannica School, розробленої українським дизайнером Ольгою Балашової. Моделі нам продемонстрували талановиті учні школи.
 
 
Радісно було спостерігати, як активно наші гості брали участь у благодійному аукціоні фонду «Таблеточки». Тут розігрувалися лоти, надані фондом українськими знаменитостями: квитки на футбольний матч від «Динамо», книга Гаріка Корогодського «Як витратити мільйон, якого немає», книга про євромайдан з автографами автора і Святослава Вакарчука, футболка і диск ТНМК а також музичний пульт Кузьми Скрябіна .
 
Разом ми провели незабутній день. Дякуємо всім за те, що прийшли на наш пікнік і зробили свій добрий внесок для допомоги дітям!
 
Повний фотозвіт дивіться тут >>