У Green Hills з’явиться власний фітнес-клуб

На території нашого котеджного містечка планується будівництво сучасного фітнес-клубу зі spa-зоною загальною площею близько 1400 м2 з якісними тренажерами і широким спектром групових занять.

«Успішно втілюючи в життя проект розвитку містечка, ми плануємо розширити існуючу інфраструктуру Green Hills власним фітнес-клубом. Здоровий спосіб життя вже давно став невід'ємним атрибутом успішних людей, саме тому для подальшого розвитку містечка ми зробили вибір на користь такого формату спорт-клубу, де можна не тільки працювати над досягненням омріяних спортивних цілей, але й комфортно відпочити всією родиною», – підкреслив Володимир Тимочко, керуючий директор компанії Dragon Capital.

Відвідувачі фітнес-клубу матимуть змогу користуватися усім необхідним для комплексної турботи про здоров'я і підтримки фізичної форми: сучасними кардіо-тренажерами, індивідуальними тренуваннями під керівництвом кваліфікованих фахівців, авторськими класами для дорослих і дітей, а також критим 25-ти метровим басейном на 4 доріжки і окремим басейном для дітей.

Привітний і турботливий персонал, приємний і ненав'язливий сервіс, професійний тренерський склад, ефективне спортивне обладнання, висока якість послуг і увага до деталей стануть ключовими перевагами фітнес-клубу в Green Hills.

На даному етапі ми ведемо проектування об'єкту, початок будівництва фітнес-клубу заплановано на четвертий квартал 2016 року.