Підсумки року 2017

Головною подією 2017 року для Green Hills стала перемога у престижній міжнародній премії EE Real Estate Project Awards  у номінації «Кращий котеджний комплекс року» в Україні. Це визнання стало можливим завдяки розвиненій внутрішній інфраструктурі, якості будівництва, стрімким темпам забудови та заселення містечка – 141 сім’я вже обрала для себе Green Hills! 
 
 
Цьогоріч було продано 28 домоволодінь. Усього, станом на грудень 2017 року, у містечку побудовано 111 будинків, з яких 67 – вже заселено.
 
Особливо стрімко розширюється соціальна інфраструктура містечка. Зведені та підключені до зовнішніх комунікацій будівлі фітнес клубу з 2-ма басейнами та другого корпусу школи Britannica School, який дозволить дітям продовжити навчання до 12 класу та отримати повну середню освіту. У процесі – облаштування фасадів та проведення внутрішніх комунікацій. Відкриття об’єктів заплановане на 2018 рік.
 
До речі, у 2017 році Britannica School була визнана кращою школою в Україні (no.1 Microsoft Showcase School) за версією Microsoft – Partners in Learning Ukraine. 
 
У Green Hills з'явилося більше спортивних зон: навесні було відкрито новий волейбольний майданчик та оновлено покриття багатофункціональної спортивної зони. Тепер для занять спортом у нашому містечку доступні 2 багатофункціональні майданчики, які підходять для ігор в міні-футбол, волейбол, теніс, баскетбол, 2 майданчики для пляжного волейболу та спортивні тренажери.
 
Облаштовано фонтан та встановлено сучасну систему аерації на озері, на фінальній стадії знаходиться облаштування паркової зони навколо нього. Навесні відкрилося власне кафе Deli&Cafeteria з літньою терасою. Тепер жителі містечка насолоджуються смачними стравами та випічкою, святкують дні народження та разом вболівають за улюблену команду на футбольних вечорах!
 
У планах подальшого розвитку Green Hills: відкриття другого корпусу школи та фітнес-клубу, проектування та будівництво міні-кінотеатру для жителів містечка, закінчення благоустрою паркової зони біля озера.