Фонд DUPD збільшив виручку від продажу житлової нерухомості

Виручка британського фонду Dragon-Ukrainian Properties and Development (DUPD) від продажу житлової нерухомості в Україні за 8 місяців 2014 склала більше 7 млн. дол., що на 89% перевищило аналогічний показник за той же період 2013 року.
 
Згідно нової інвестиційної політики фонду, прийнятої в лютому поточного року, компанія DUPD сфокусувалася на подальшому розвитку котеджних містечок Riviera Villas і Green Hills (Київська область) і будівництві житлового комплексу Obolon Residences в Києві.
 
«DUPD продовжує розвивати проекти заміської нерухомості і будувати житловий комплекс Obolon Residences, не відставши ні на один день від графіка. Безумовно, ми як девелопери відчули негативний вплив складної політико-економічної ситуації на продаж житла, – коментує Євген Баранов, партнер Dragon Capital, компанії, що управляє фондом DUPD. – На початку року ми спостерігали спад попиту, насамперед на заміську нерухомість, але вже c травня, після президентських виборів, інтерес до цього сегменту житла відновився, і ми спостерігаємо зростання купівельного інтересу до обох проектів заміської нерухомості – Riviera Villas і Green Hills».
 
Євген Баранов також зазначив: «У загальній виручці DUPD від продажу житла за 8 місяців поточного року більша частина надходжень припала на продаж квартир в ЖК Obolon Residences. Вважаємо, що такий розподіл закономірний, оскільки попит на котеджі завжди був нижче, ніж на квартири, а в кризові часи ця тенденція стає ще більш очевидною. Успішна реалізація наших проектів навіть у такій ситуації свідчить про те, що наша стратегія по створенню ексклюзивних проектів з акцентом на інфраструктуру і якість кінцевого продукту була якісно втілена в життя і сприйнята нашим покупцем».
 
Акції DUPD котируються на Лондонській фондовій біржі з червня 2007 року. DUPD – єдина публічна компанія на ринку нерухомості України, що не обтяжена кредитами і володіє істотним обсягом грошових коштів, яка не припиняла реалізацію своїх проектів незважаючи на кризу.