Спортивна інфраструктура в Green Hills

Чисте повітря та широкі можливості для спортивного та здорового образу життя, серед іншого, є значними перевагами Green Hills. Розгалужена спортивна інфраструктура для дітей та дорослих дозволяє професійно тренуватись прямо у містечку, без щоденних поїздок до міста.

Жителі займаються тенісом, футболом, баскетболом з тренером на двох багатофункціональних кортах. Як і у спортивних клубах, тут можна забронювати час занять – для цього у нас є онлайн кабінет жителя, де крім новин містечка та оплати комунальних послуг, можна створити власний розклад занять. Більш того, на майданчиках зручно проводити групові чи індивідуальні заняття пілатесом або стретчингом.

Волейбольний майданчик, який знаходиться у зеленому куточку містечка, дозволить проводити тренування або ж дружні матчі. Пісок на майданчику регулярно просіюється та очищується для безпеки та зручності спортсменів.

Скоро на території Green Hills відкриється сучасний фітнес-клуб зі spa-зоною загальною площею близько 2400 м2 з якісними тренажерами і широким спектром групових занять для забезпечення комфортного відпочинку і досягнення омріяних спортивних цілей. Будівля фітнес-клубу вже зведена, будівельні роботи продовжуються.

Затишні вулички містечка з обмеженим швидкісним режимом та якісним дорожнім покриттям чудово підходять для щоденних вранішніх та вечірніх пробіжок, поїздок на велосипеді та роликах. А простора тераса власного будинку та внутрішній двір з ідеальним зеленим газоном – саме те, що треба для концентрації та медитації під час йоги. До речі, цьогоріч ми плануємо провести кілька спортивних змагань між жителями та друзями містечка, найближчі з яких тенісний турнір та сімейний забіг. Тож слідкуйте за новинами Green Hills!