Статистика продажів у Green Hills

Із задоволенням ділимося з Вами результатами розвитку Green Hills: на початок серпня у першій та другій черзі нашого котеджного містечка продано 111 ділянок: 78 з них вже забудовано, 50 – заселено. У процесі будівництва наразі знаходяться ще 18 будинків.

«Динаміка продажу свідчить, що ми зробили правильний вибір на користь західного стилю життя із відкритим та одночасно безпечним життєвим простором. До того ж повністю функціонуюча соціальна та інженерна інфраструктура, зручне розташування в екологічно чистому районі біля села Віта-Поштова, зробили його бажаним місцем для проживання сімей з дітьми» – зазначив Володимир Тимочко, керуючий директор компанії Dragon Capital.

За інформацією проектної команди, найбільшим попитом  користується будинок Ottawa – площею 175 м2 із розширеною критою терасою, для втілення авторських дизайнів інтер'єру обирають Yorkton – площею 276 м2 та 3 спальнями, а для дружніх родин є варіант із котеджем-дуплексом Vernon – 2 будинки з суміжною стіною та площею 103 м2 кожен, з окремим двориком, навісом для автомобіля й терасою.

Головною особливістю будинку «Оттава» є відчуття простору при відносно невеликій площі

«Йорктон» надає широкі можливості для авторського дизайну інтер'єру

Котедж-дуплекс – це два будинки із суміжною стіною, розташовані на окремих ділянках

Організувати зустріч або дізнатися інформацію, що Вас цікавить, можна у зручний для Вас час та спосіб.