Сімейний фестиваль у Green Hills

Цієї суботи котеджне містечко Green Hills приймало гостей на літньому фестивалі – Summer Fun Fest 2016.

Гості та мешканці містечка по достоїнству оцінили різноманітний асортимент ярмарки українських товарів проекту UNLIMIT UKRAINE: дегустували гостро-солодкі соуси і лавандовий конфітюр, поповнили колекцію привабливими тарілочками, урізноманітнили гардероб дизайнерськими речами, протестували сенсорні кулі і пазл-болл.

Окрім ярмарки, учасники фестивалю влаштували ралі на моноколесах, мінібайках і електровелосипедах, що булі надани нашим «технологічним» партнером – Citrus.ua, а наймолодші учасники ралі були захоплені електромобілями на дистанційному управлінні.

Дуже активно і весело пройшли майстер класи від київської філії школи танців Артура Мюррея: учасники фестивалю дружно повторювали танцювальні рухи і радісно кружляли своїх партнерів по танцю.

Наймолодші гості фестивалю старанно малювали, клеїли, майстрували вироби і вирішували математичні ребуси, що підготувала наша школа Britannica School.

Ми дякуємо усім гостям і учасникам за святкову і доброзичливу атмосферу на фестивалі і говоримо усім «До нових зустрічей в Green Hills – першому американському містечку в Україні!»

Повний фотозвіт із Summer Fun Fest доступний в нашій галереї >>