Green Hills визнаний кращим котеджним комплексом року за версію EE Real Estate Project Awards 2017

Котеджне містечко Green Hills отримало престижну премію EE Real Estate Project Awards в номінації «Котеджний комплекс року 2017». 
 
Цьогоріч на отримання премії номінувались більше 200 проектів та професіоналів ринку нерухомості у 20 заявлених номінаціях. Котеджні комплекси оцінювались за такими параметрами як розташування, інфраструктура, інженерні комунікації, темпи розвитку та будівництва, процент заселеності містечка та інші.
 
EE Real Estate Project Awards 2017 – третя щорічна премія у сфері нерухомості країн Східної Європи та Азії – найбільша премія року для ринків нерухомості України, Білорусії, Грузії, Казахстану, Азербайджану та Молдови, організована Українським клубом нерухомості (URE Club) спільно з міжнародним медіа EuropaProperty.com. До експертного журі входять більше 30-ти незалежних професіоналів з різних сегментів ринку нерухомості: архітектури, управління проектами, девелопменту, рітейлу, проектування, юридичних фірм та інших. Методологічним партнером EE Real Estate Awards є компанія EY – одна з компаній «Великої четвірки», яка надає аудиторські послуги.
 
 
Котеджне містечко Green Hills – це перше містечко в Україні, побудоване у американському стилі, з відсутністю високих заборів та великою кількістю зон загального користування – таких як традиційна американська BBQ-зона, спортивні та тренажерні майданчики, дитячі майданчики та інші. Територія містечка цілодобово охороняється та обслуговується власною сервісною компанією. До інфраструктури містечка входить приватна школа Britannica School (з 1 по 12 класи), 2 дитячих садочка, делікатесний маркет та кафе Deli & Cafeteria, фітнес-центр з двома басейнами. Містечко повністю забезпечене сучасними інженерними системами: автоматичним поливом загальної території, централізованими системами каналізації, водоочищення і водопостачання, сучасною системою газопостачання, а також високошвидкісним Інтернетом, цифровим телебаченням і телефонною лінією.
 
Інвестором і забудовником Green Hills є британський інвестиційний фонд Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD).