Будинки із цегли

 
Цегла по праву вважається найнадійнішим матеріалом для будівництва.
 
Цегляні будівлі не втрачають своїх функціональних особливостей, таких як довговічність і міцність, цілими століттями, а їх вигляд при цьому залишається естетичним.
 
Основні переваги вибору цегли для будівництва вашого дому:
 
1. Міцність  одна з найважливіших якостей цього матеріалу. Будівлі з цегли вважаються найбільш довговічними, а правильно побудований цегляний будинок може простояти 100-150 років без ремонту фасаду. Цегляні стіни відмінно переносять морози, дощі, спеку і здатні протистояти руйнівній дії інших атмосферних і біологічних факторів.
 
2. Екологічність. Цеглу виробляють з глини, піску та води. Вона не містить шкідливих для людини речовин і є натуральним, екологічно чистим матеріалом. При цьому, вона не піддається процесам гниття і атакам шкідників, на відміну від дерева, яке перед будівництвом доводиться обробляти додатковим захистом.
 
3. Сприятливий мікроклімат. Завдяки своїй структурі цегла добре пропускає повітря, тому стіни вашого будинку завжди будуть "дихати". Стіни з цегли регулюють вологість повітря в будинку, що забезпечує сприятливий мікроклімат у вашій оселі в будь-яку пору року. У дощ, сніг або вітряну погоду в цегляному будинку завжди буде сухо і тепло, а вологість буде рівномірно розподілятися приміщеннями.
 
4. Вонгнетривкість. Оскільки стіни з цегли не підтримують горіння, то можливість займання цегляного будинку зводиться до мінімуму. Якщо біда все ж таки трапилася, то стіни з цегли не руйнуються, хоча і втрачають міцність при дуже сильних пожежах.
 
5. Шумоізоляція. Стіни з цегли є відмінним звуковим бар'єром і забезпечують надійну звукоізоляцію у вашому будинку.