Дерев'яно-каркасні будинки

Сучасні технології будівництва каркасних будинків, за якими будується близько 95% усіх будинків у США і Канаді, дозволяють їм не поступатися в надійності будинкам із цегли або бетону.
 
При цьому каркасні будинки мають ряд переваг: 
 
1. Теплозахист. У зимову пору року каркасні та інші дерев'яні будинки можна швидко прогріти до комфортної температури, так як вони мають низьку теплоємність стін і перекриттів та високий теплозахист. 
 
2. Швидкість і відносно низька вартість будівництва. 
 
3. Надійність. Менша ймовірність пошкодження будинку від конструктивних помилок або властивостей грунту. Низька вага каркасних будинків у поєднанні з дуже жорсткими матеріалами дозволяє створювати конструкції менш схильні до руйнувань через особливості грунту або власної ваги будинку. Також через легкість конструкцій будинок не вимагає спорудження масивного фундаменту. 
 
4. Всесезонність будівництва. Відсутність "мокрих" процесів при будівництві та рівні поверхні спрощують обробку. 
 
5. Пожежостійкість. Балки з клеєного або просоченого бруса в разі пожежі надійніші за залізобетонні або металеві, оскільки останні при високій температурі втрачають характеристики міцності, в той же час балки з клеєного або просоченого бруса повільно тліють, не втрачаючи конструктивної міцності тривалий час.