Жителі Green Hills встановили рекорд України «Найбільш масовий забіг мешканців котеджного містечка»

Жителі Green Hills цими вихідними вкотре показали, на скільки у нас спортивне, дружне та мотивоване комьюніті! І це офіційно засвідчив Національний Реєстр Рекордів України – Рекорд України "Наймасовіший забіг мешканців котеджного містечка" встановлено!
 
Учасники від 6 місяців до 81 року  подолали дистанцію у 2 км містечком та фінішували у повному складі — загалом 101 житель Green Hills. До речі, перед встановленням рекорду тренери фітнес-клубу Green Hills fitness & spa влаштували нам крутезну розминку.
 
Забіг відбувся у рамках традиційного сімейного свята, яке цьогоріч ми назвали Sport Picnic. Для маленьких жителів ми влаштували дитячий забіг на 300 метрів, зону естафети та батутів і розваги з аніматорами. Дорослі ж могли відвідати День відкритих дверей у Green Hills fitness & spa, пройти фітнес-тестування, потренуватись та прослухати лекцію про здорове харчування. Найбільш активним членам клубу ми призначили номінації та подарували приємні призи. 
 
 
День був спекотний та активний, тому ми дуже вдячні нашим партнерам Perrier та Vittel, які допомогли втамувати спрагу наших спортсменів кришталево чистою та смачною мінеральною водичкою! 
 
Ввечері жителі містечка разом відсвяткували Рекорд у пікніковій зоні зі смачним частуванням, а малечі влаштували кіноперегляд просто неба з попкорном! 
Дивіться більше фото у нашій галереї>>