Green Hills розвивається і стає все комфортнішим для проживання

 
Котеджне містечко Green Hills – це перше американське містечко в Україні, побудоване великим британським девелопером Dragon-Ukrainian Properties & Development, з повністю функціонуючою соціальною та інженерною інфраструктурою.
 
З моменту старту продажів у 2009 році у містечку продано 67 домоволодінь. «На сьогодні в Green Hills проживає 35 сімей і ведеться будівництво ще 10 нових будинків. Таким чином ми очікуємо, що до кінця цього року у нас проживатимуть біля 45 сімей», – коментує Володимир Тимочко, партнер компанії Dragon Capital, керівник проекту Green Hills.
 
Розвинена інфраструктура та високоякісний сервіс дозволяє жителям містечка забути про всі побутові проблеми: на території є продуктовий магазин, приватний медичний кабінет, приватний дитячий центр та дитячий майданчик, мультифункціональний спортивний майданчик, поле для гри у пляжний волейбол та спортивні тренажери просто неба. Містечко цілодобово охороняється і обслуговується професійною сервісною компанією.Сьогодні ведеться будівництво приватної школи, яка відкриється вже у вересні 2015 року.
 
Green Hills розташований в екологічно чистому районі біля села Віта-Поштова, за 10 км від Києва, в оточенні мальовничого лісу і трьох озер. На продаж пропонуються ділянки розміром від 6 до 14 соток з готовими будинками або під забудову за одним із 15 типових проектів.
 
Інвестор і забудовник Green Hills – британський інвестиційний фонд Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD).

 

DUPD створений інвестиційною компанією Dragon Capital у лютому 2007 року з метою інвестування в український ринок житлової та комерційної нерухомості. DUPD вже проінвестував понад $ 250 млн. в ряд проектів в Україні, серед яких котеджне містечко Green Hills, ексклюзивне клубне містечко Riviera Villas, житловий комплекс преміум-класу Obolon Residences, мережа гіпермаркетів «Нова лінія» та компанія Arricano, що інвестує в торгівельну нерухомість (торгово-розважальні центри Skymall, «Район», «Проспект» (Київ), Sun Gallery (Кривий Ріг), City Mall (Запоріжжя), South Gallery (Сімферополь) та інші).