Американська мрія: як виглядають котеджні містечка у США

Спецпроект "Місто за містом" радіо НВ
 
Коли Вас запитують про американське містечко, що ви уявляєте? Мальовничі вулички, будинки з ідеальним зеленим газоном, дітей, які граються разом надворі, дружнє барбекю з сусідами на задньому дворі будинку, чистоту, безпеку та затишок – усе це здійснення американської мрії. 
 
Особливістю американських котеджних містечок є ідеальні зелені газони та відсутність високих заборів. В останніх просто немає потреби: сусіди часто спілкуються, довіряють та поважають приватне життя один одного. Екстер’єр будинку зазвичай узгоджується із сусідами, а у нових містечках будинки одразу будуються в одному стилі. Усе це робить вулички такими мальовничими та затишними. 
 
Waunakee village, USA
 
Загалом котеджні містечка у США відрізняються особливою атмосферою спільності та добросусідства. Тут часто проходять різноманітні спільні заходи: присвячені національним святам, або ж благодійні ярмарки, чи спортивні матчі місцевих команд. Сусіди з радістю навідують один до одного на різдво, свято подяки чи хелоувін.
 
А ще американці обожнюють барбекю. Барбекю-зони влаштовують як на задніх дворах будинків, так і просто у парках, де вже встановлені стаціонарні мангали та столики, крани з джерельною водою для комфортного відпочинку жителів містечка. 
 
Black Apple Community, USA
 
Школи зазвичай знаходяться неподалік або ж у самому містечку. Тут курсують спеціальні шкільні автобуси, які везуть дітей до школи і назад. А от безпосередньо у котеджному містечку зазвичай знаходяться дитячі садки, спортивні та дитячі майданчики, кафе та магазини, де можна придбати необхідні товари. Великі супермаркети у містечках не зустрінеш, та й навіщо? Поїздки на закупки у вихідні давно стали родинною традицією багатьох американців. 
 
Американці давно відчули всі переваги заміського життя. А підтримувати зв’язок із містами, де вони працюють, дозволяють якісні дороги та зручний міський транспорт. У містах зручно мати офіс, проводити ділові зустрічі та відвідувати бізнес-заходи. Проте для життя американці обирають котеджні містечка у передмісті. Формула така: місто – для роботи, передмістя для життя.
 
Waunakee village, USA