Green Hills – переможець премії European Property Awards 2019-2020

премия

Green Hills, котеджне містечко преміум-класу під Києвом, визнане переможцем премії European Property Awards 2019-2020 в категорії «Найкращий житловий проєкт» (Best Residential Development Ukraine ). Експерти європейського ринку нерухомості оцінили дизайн, якість будівництва, інфраструктуру та сервіс містечка на «5 зірок» – присвоївши Green Hills найвищу нагороду премії European Property Awards!
 
Проєкти оцінювала незалежна комісія з понад 80 експертів галузі, серед яких топ-менеджери компаній ринку комерційної і житлової нерухомості Великобританії, професійні оцінювачі, архітектори, дизайнери, галузеві журналісти та навіть члени палати лордів парламенту Великобританії. 
 
«Green Hills – це одне з найбільших котеджних містечко в Україні. По суті, це місто за містом – понад 35 Га котеджної забудови з повністю автономною інфраструктурою та високим рівнем сервісу. Ми успішно розвиваємо проект вже 11 років та плануємо його повністю завершити через 2-3 роки.  
 
Нам дуже приємно, що Green Hills визнано лідером серед котеджних містечок України. Але це заслуга не тільки нашої команди, що намагається створити найкомфортніші умови для життя в Green Hills, але й жителів містечка, які повірили в нашу ідею з самого початку і створили свою унікальну спільноту з добросусідськими відносинами», – зазначив Володимир Тимочко, керуючий директор Dragon Capital.
 
Довідка
 
European Property Awards є частиною Міжнародної премії (International Property Awards) і вважається однією з найпрестижніших нагород європейського ринку нерухомості. Премія існує вже 26 років та охоплює понад 45 різних категорій житлового та комерційного будівництва у таких регіонах як Європа, Африка, Канада, Центральна та Південна Америка, Карибський басейн, США, Великобританія та Азіатсько-Тихоокеанський регіону. Офіційний веб-сайт нагород www.propertyawards.net
 
Green Hills – закрите котедже містечко американського типу, розташоване у зеленій зоні в 10 км від Києва в напрямку Одеси. До власної інфраструктури містечка входять: інноваційна школа Britannica School з 1 по 12 клас, 2 приватних дитячих садочки, делікатесний міні-маркет, затишне кафе Deli & Cafeteria, традиційна американська BBQ-зона, сучасні спортивні та дитячі майданчики. Завершується будівництво фітнес-центру загальною площею близько 2400 м2 зі spa-зоною та критим 25-ти метровим басейном і окремим басейном для дітей. Містечко цілодобово охороняється і обслуговується власною сервісною компанією.
 
Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD) – британський інвестиційний фонд, акції якого котируються на Лондонській фондовій біржі, а обсяг інвестицій в нерухомість України складає понад $250 млн. Портфель фонду включає одні з найуспішніших проєктів житлової нерухомості Києва, серед яких житловий комплекс Obolon Residences, ексклюзивне клубне містечко Riviera Villas і котеджне містечко Green Hills.