Green Hills і Riviera Villas допомагають дітям!

До новорічно-різдвяних свят жителі котеджних містечок Riviera Villas і Green Hills організували акцію допомоги нужденним дітям. Одержувачами адресної допомоги були обрані Святошинський дитячий будинок-інтернат для дітей з особливими потребами та Троєщинський дитячий притулок.
 
Допомагали в різних форматах: хтось здавав гроші для закупівлі товарів згідно потреб цих будинків, хтось приносив одяг, засоби для гігієнічного догляду, побутову хімію і продукти харчування.
 
Організацію збору коштів, закупівлю і доставку благодійної допомоги взяли на себе представники забудовника котеджних містечок, компанії Dragon-Ukrainian Properties & Development (DUPD).
 
Спільними зусиллями ми в кілька етапів доставили подарунки: до Нового року привезли діткам майже 300 кг різних фруктів. Пізніше на зібрані кошти було закуплено і відправлено додатково продукти харчування, 40 комплектів постільної білизни, зшитої на замовлення, 60 шт. нових рушників, засоби гігієни, медикаменти, канцтовари - все для індивідуального комфорту діток, а також наш скромний внесок у матеріально-технічну базу установ : лампи для освітлення території, картридж для принтера та інше. Перелік найнеобхіднішого був узгоджений з керівництвом притулку та інтернату.
Дякуємо нашим жителям, які не залишаються байдужими до проблем нужденних і завжди раді зробити добру справу!
 
Дивіться фотографії у нашій галереї.