Дитинство у котеджному містечку

Дитинство у котеджному містечку дуже відрізняється від дитинства у великому місті. Ви знали, що за дослідженнями 3-є з 10-ти дітей-школярів до випускного класу набирають зайву вагу, 5-ро мають проблеми з зором, і більшість – зі спиною?
 
Цифрове покоління, що ж поробиш? – скажете ви. Проте якщо дати дітям свободу та простір, як от в Green Hills, можливість знімати відео для TikTok або фото в інсту не у чотирьох стінах, , а на свіжому повітрі. І вибір, куди їхати чи йти сьогодні, ви здивуєтесь! Адже свобода надихає до руху!
 
А як же безпека дітей? Приїздіть до GREEN HILLS і перше, що ви побачите, – малечу на власних великах, роликах і скейтах. Гіроборди, припарковані біля парку чи спортивного майданчика. І батьків, які спокійно займаються справами вдома, адже знають, що територія містечка безпечна, а усі, кого зустріне ваше дитина на вулиці, – друзі!
 
А ще до руху надихають цікаві справи. Наші маленькі жителі, наприклад,  допомагають батькам вирощувати трави, ягоди та фрукти, і з задоволенням цим хваляться, коли пригощають гостей. Ну і кінець кінцем, фотографуватися серед троянд також приємніше.
 
Ну і звісно ж можливостей до спорту у котеджному містечку – просто безліч. З дитячого садочка діти навчаються їздити на роликах, у школі є різні спортивні секції, футбол, баскетбол. Багато хто з діток та батьків займається тенісом з тренером на наших багатофункціональних майданчиках. Ось, до речі також наша маленька тенісистка!