Cімейне свято Circus Party 2019

Жителі та гості Green Hills зустріли перший день літа на сімейному святі Circus Party у нашому містечку! Оскільки 1 червня не тільки початок літа, а головне – день захисту дітей, ми із задоволенням пригощали діток солодкою ватою та розважали разом з аніматорами та науковим Шоу шаленого професора. А крутий банджі-джамп дозволив кожному малюку (та й дорослим) злетіти «вище неба». Дивіться фото у новому альбомі>>
 
Цілий день для малечі Moyo Kids влаштовував лазерні бої на нашому багатофункціональному спортивному майданчику. А школа Britannica School як завжди влаштувала творчу зону та розваги для найменших гостей. 
 
Дорослі отримали не менше задоволення ніж діти, тестуючи мальовничими вуличками Green Hills електротранспорт від Maxxter, граючи у настільний футбол, електронний баскетбол та аерохокей. А дехто навіть взяв участь у захопливому шоу велоакробатів з «Україна має талант»!
 
Увесь час про дорослих та діток піклувався наш фуд-корт із відомими хот-догами від Yummy Dogs, солодощами від авторської кондитерської Polverol та випічкою від "Голландська пекарня 21.3". Прохолодні лимонади та коктейлі готували для наших гостей Hendrik’s Bar. А від спеки нас рятувала чудова водичка «Малятко», «Аквуля» та «Йодо».
 
Дякуємо гостям, жителям та партнерам за такий активний та теплий початок літа. Адже як літо зустрінеш – так його і проведеш. Судячи з усього, наше літо буде просто неймовірним!