Статус будівництва соціальної інфраструктури

В'їзна група практично готова і вже зустрічає жителів і гостей міста в оновленому вигляді: ми завершуємо фасадні роботи і переходимо до прокладання інженерних комунікацій і виконання внутрішньої обробки.

Проектна команда веде активну роботу по створенню штучного озера, яке стане частиною зрошувальної системи містечка і буде використовуватися в якості джерела води для поливу ділянок в Green Hills. Площа озера становить 1200 м2, а глибина досягає 3,5 м. Розробка території під будівництво озера стартувала в першому кварталі 2016 р, і до кінця місяця буде повністю наповнено водою. Надалі ми упорядкуємо територію по всьому периметру озера і сподіваємося, що воно стане улюбленим місцем для прогулянок всією сім'єю.

Інфраструктура Green Hills доповнилася громадським туалетом з двома окремими кабінками й умивальниками з холодною і гарячою водою. Будова виконана в єдиному стилі нашого котеджного містечка й органічно розмістилася в місцях найбільшої активності – навпроти спортивних майданчиків і неподалік від BBQ зони.

І на завершення хочемо відзначити, що в другому дитячому садку закінчені роботи по оформленню зовнішнього фасаду будівлі, а внутрішнє оздоблення – на завершальному етапі. Тільки уявіть, як наймолодші жителі містечка поспішатимуть до своїх друзів по групі та гратимуть з ними на майданчику вже на початку вересня.