Котеджне містечко Eco-Friendly

Green Hills – не звичайне для України містечко. У нас сортують сміття, прибирають за улюбленцями на вулиці, очищують стічну воду, щоб повторно використати її та не втратити ні краплинки. Більш детально про екоініціативи нашого містечка читайте далі.
 
1) Усі собаки роблять це... Але не всюди за ними "це" прибирають. Згідно з опитуваннями: 78% українців вважають себе європейцями, 30% — власники собак, але лише 1% прибирає за улюбленцями на вулицях.
 
Серед останніх і жителі Green Hills, де для цього є спеціальні станції з пакетами для прибирання. Ми піклуємось про здоров'я наших дітей, улюбленців і естетичну складову також.
 
2) Жителі Green Hills сортують органічні та неорганічні відходи, для цього у кожного будинку є два окремі баки. Вивозом такого сміття займаються дві різні компанії, з якими співпрацює містечко.
 
3) Ми очищуємо та повторно використовуємо стічну та каналізаційну воду для поливу зелених зон містечка. У Green Hills встановлені очисні споруди Biotal, які завдяки спеціальним бактеріям очищують каналізаційну воду до стану, коли її можна безпечно використовувати у технічних цілях, таких як полив.
 
4) Полив містечка, до речі, здійснюється автоматичною системою на основі аналізу погодних умов таких як вологість повітря та кількість опадів, час доби та денна температура. Це також дозволяє економити воду та електроенергію.
 
5) Штучне освітлення загальних зон містечка вмикається та вимикається автоматично тільки тоді, коли досягається певний недостатній рівень природного освітлення (простіше кажучи, коли на вулиці досить темно). Таким чином ми використовуємо менше електроенергії.
 
6) Ми навчаємо майбутнє покоління екосвідомих людей! Учні нашої школи Britannica School з 1-го класу навчаються основ дбайливого ставлення до нашої планети: проводять семінари та лекції, сортують сміття, прибирають у парках та скверах, саджають квіти та дерева і ще багато-багато іншого!