Тренди інтер’єрного дизайну в 2019 році.

Архітектори нашої студії Capital Construction традиційно відвідали міланську інтер'єрну виставку Salone del Mobile.Milano, щоб поспілкуватись із кращими дизайнерами зі всього світу, надихнутись їхніми роботами та спроектувати інтер’єр Вашого будинку в Green Hills відповідно до новітніх тенденцій. Про останні й поговоримо – 5 цікавих трендових напрямків цьогоріч опишемо нижче.
 
1) Стиль 60-тих все ще у моді. Весь 2018 рік то тут, то там ми бачили похилі дерев’яні ніжки меблів, низькі буфети та серванти з розсувними дверцятами, м’які кольорові крісла с дерев’яними підлокітниками. Цей стиль – лаконічний, домашній та дуже теплий – ідеально підходить для заміського будинку.
 
2) Urban Jungle – використання у дизайні інтер’єру безлічі рослин, особливо тропічних, принтів та декору із ними робить дім схожим на теплицю у ботанічному саду. Це більше зеленого кольору, ще більше свіжого повітря, ще більше стилю!
 
3) Відсутність гострих кутів – це не тільки по «фен-шуй», а ще й у тренді. Якщо стіл – округлий чи овальний, навіть якщо прямокутний – тільки з закругленими кутами.
 
4) Компонування дзеркал різної форми та кольору. В сучасному інтер’єрі дзеркала займають важливе місце – не тільки естетично, а й розширюючи простір, закликаючи глядача у задзеркалля.
 
5) На міланській виставці цьогоріч впадає в око велика кількість мармуру. Не тільки у покритті підлоги чи стін. Він елегантно та доречно виглядає майже всюди: вбудований у меблі, освітлювальні прилади та арт-інсталяції. Привертає увагу поєднання мармуру та кераміки з текстилем, шкірою, деревом та металом. Неповторна текстура мармуру чудово співіснує з м’якими меблями.