Інвестиції у Green Hills з 2008 по 2018 рік

Цьогоріч Green Hills виповнилося 10 років. За десятиріччя компанія Dragon-Ukrainian Properties & Development plc (DUPD) інвестувала в котеджне містечко понад $21 млн, і продовжує розбудовувати Green Hills та його інфраструктуру. Скільки та у що саме було інвестовано з 2008 по 2018 рік? 
 
Найважливішою статтею витрат є та завжди було будівництво об’єктів інфраструктури в Green Hills. Сучасні спортивні та дитячі майданчики, два дитячих садочки, школа, делікатесний міні-маркет та кафе – усе це дає жителям можливість займатись спортом, давати освіту дітям та повноцінно відпочивати безпосередньо у містечку без втомливих поїздок. Загалом у соціальну інфраструктуру вкладено $7,5 млн, з яких $3 млн – у  будівництво загальноосвітньої школи та $1,4 млн – у фітнес-центр зі spa-зоною та двома басейнами, будівництво якого планується завершити до кінця 2019 р. 
 
У прокладання інженерних мереж на території містечка було інвестовано $5,1 млн. Щоб створити комфорт та безпеку для наших резидентів, «з нуля» були прокладені мережі питного та технічного водопроводу, побутової та зливової каналізацій, електропостачання, зовнішнього освітлення, облаштовано свердловини та центральний гідровузол, озеро для накопичення технічної (поливальної) води, станції очищення стічних та зливових вод, оптоволоконну інтернет-мережу з серверною, мережу відеонагляду та електрошокової охорони периметру. 
 
У благоустрій території, будівництво доріг та тротуарів вкладено ще $3,6 млн. Доглядом за мережами, загальними територіями та безпекою в містечку займається власна сервісна компанія, інвестиції в яку, та у обслуговування містечка в цілому, склали $2,6 млн.
 
Загалом ми оцінюємо, що роботи з реалізації цього унікального проекту завершено на понад 80%, і сподіваємось їх повністю завершити протягом наступних 3 років.