План розвитку котеджного містечка Green Hills

1 вересня о 9:00 розпочнеться Свято першого дзвоника та урочисте відкриття школи Britannica School у Green Hills.

Зараз проводяться завершальні роботи з внутрішнього оздоблення та благоустрою території. Усі навчальні кабінети та кімнати відпочинку облаштовуються сучасним та безпечним устаткуванням, яке відповідає чинним нормам та стандартам. Також на території школи  з’явиться дитячий майданчик.  На даний час до школи вступили 53 учня (8 з яких мешканці Green Hills), і набір триває. Вже сформовані з 1 по 4 класи.  Загалом у школі будуть вчитися діти с з 1 по 9 клас. В  кожному класі буде по 16 -18 дітей. Відповідно, загальна кількість учнів Britannica School у 2020 навчальному році становитиме близько 150 талановитих учня.


В'їзна група

Після завершення школи, ми почнемо будівництво постійної в’їзної групи. У денний час тут будуть працювати два шлагбауми для в’їзду та виїзду, а вночі територія буде закрита додатковою брамою.

Магазин

Разом з в’їзною групою буде рости і магазин Green Hills Deli. Не менше 100 м2 додаткової території магазина розмістить іще більше товарів для жителів Green Hills.


Санвузол

Ми плануємо збудувати санвузол між зоною барбекю та спортивним майданчиком. Наразі проводиться тендер на виконання будівельних робіт. 

Для зручності любителів спорту тут будуть обладнані спеціальні місця для переодягання.

Дороги

У 2015 р. в Green Hills з’явится декілька нових доріг. Ми вже побудували дві дороги з паркінгами з обох боків від школи. Один паркінг знаходиться на території містечка, другий – гостьовий біля входу у школу.

До кінця серпня ми плануємо прокласти вулиці Lexington avenue та Park street на території другої черги будівництва.