Унікальна пропозиція! Перший внесок на готовий будинок від $45 000

Скористайтеся сезонною пропозицією від Green Hills: при купівлі готового домоволодіння в котеджному містечку Ваш початковий внесок може становити від $45 000, подальші умови розстрочки визначаються індивідуально.

Пропозиція діє для 12 будинків, побудованих в першій і другій чергах містечка.

«Шале» має все необхідне для комфортного проживання: затишну кухню-їдальню для спільних обідів в колі сім'ї з виходом на терасу, простору вітальню, де приємно проводити вечори з улюбленою книгою біля каміна, а також дві комфортні спальні з вбиральнями на другому поверсі для відпочинку та усамітнення.

«Вікторія» – це оптимальне рішення для молодої сім'ї: планування першого поверху проста і зручна, другий – дає відчуття особистого простору. Третій поверх – під дахом – дозволить Вам облаштувати додаткові кімнати для дітей, відпочинку або відокремлену робочу зону.

Головною особливістю будинку «Оттава» є простір і затишок на відносно невеликій площі. На другому поверсі знаходяться три спальні з ванними і вбиральнями, де буде комфортно всім членам сім'ї. На першому поверсі Ви можете сміливо приймати гостей в просторій вітальні, що об'єднано з кухнею-їдальнею.

В Green Hills кожна сім'я знайде для себе оптимальний варіант домоволодіння: площі будинків варіюються від 130 до 290 м2, ділянок – від 6 до 12 соток.

Із детальним переліком готових будинків Ви можете ознайомитися в розділі «Готові будинки» або в нашому офісі продажів, що відкрит для Вас щодня.