Котеджне містечко та фітнес клуб Green Hills — партнер спортивних змагань Triathlon Ukraine

Котеджне містечко Green Hills підтримує здоровий спосіб життя та активний спорт не тільки за містом, а й у місті! Саме тому цьогоріч ми виступаємо партнером серії спортивних змагань Triathlon Ukraine і плануємо в рамках заходу провести відкрите тренування у новому фітнес клубі Green Hills fitness & spa на території містечка.
 
Спорт, правильний раціон, свіже повітря та ефективний відпочинок – складові здорового способу життя та цінності, які розділяють жителі містечка. Крім власного будинку з терасою, де так приємно займатись йогою влітку, у Green Hills тільки для резидентів: корти для тенісу, футболу та волейболу, школа та дитячий садок, магазин, сервіс та охорона 24/7.
 
А відкриття нового фітнес клубу дає можливість тренуватись прямо біля власного дому, не втрачаючи дорогоцінний час на затори. Green Hills fitness & spa представляє новий формат спорту і релаксу, який не поступається спортклубам у центрі міста та аналога якому немає в передмісті. 
 
Тренажерний зал 500 кв.м з кращим обладнанням TECHNOGYM, два басейни – дорослий та дитячий, SPA зона – від хамаму до «душа вражень», зона для групового фітнесу та великий вибір спортивних і творчих напрямків для дітей від 3 до 14 років. Читайте більше у розділі «Фітнес клуб» і до зустрічі на Triathlon Ukraine!