Дослідження питної води в Green Hills у січні 2019 року

Згідно з останнім дослідженням від 3 січня 2019 року проби питної води у Green Hills відповідають нормативним значенням згідно з ДСанПіН 2.2.4.-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної призначеної до споживання людиною». 
 
Київський обласний лабораторний центр МОЗ України встановив, що вода прозора, без запаху та осаду, з рівнем pH – 7,5 (при нормі 6,5-8,5). Про високий ступінь очищення води говорить низький вміст аміаку, нітратів та нітриті. Вміст заліза менше 0,1 мг/л – у межах норми. Протокол дослідження >> 
 
Влітку 2018 року було проведено очищення та дезінфекцію резервуарів води, а також регенерацію та промивку фільтрів. Очищено дві свердловини питної води: спеціалісти обстежили їх за допомогою відеокамери, прочистили колони, труби, перфораційні отвори та сітки фільтрів. 
 
Такі роботи проводяться щороку та є необхідними для якісного функціонування системи та безперебійної подачі чистої води. Дослідження якості води проводяться у містечку щокварталу. Ми піклуємось про наших жителів та робимо все, щоб вони та їхні родини пили тільки чисту та якісну воду!