Спогади про літо у Green Hills

Щороку ми проводимо кілька фотозйомок містечка, в яких беруть участь жителі та друзі, співробітники сервісної компанії та відділу продажу. Фактично, ми приходимо в гості та фільмуємо яскраві моменти життя у Green Hills, або роботу наших садівників, менеджерів та директорів, щоб передати вам атмосферу містечка такою, як вона є.
 
Літо – пора найяскравіших моментів, тому літні фото завжди найяскравіші. З їхньою допомогою ми розкажемо вам історію одного дня з життя Green Hills.
 
Для багатьох жителів літній день розпочинається з ранкового запливу у власному басейні. Це ідеальний спосіб набратися енергії перед насиченим днем.
 
Деякі жителі починають день з приватних тренувань у теніс. Спортивні майданчики на території містечка, мабуть, найбільш єднальний фактор для дорослих жителів, та і для малечі. Крім того, що тут проходять приватні тренування, жителі часто збираються разом на дружні змагання з волейболу, футболу, баскетболу.
 
До речі, на початку цього року ми провели спортивний захід з різних видів спорту та запросили друзів містечка долучитись і позмагатись разом із жителями. Інколи наші жителі командно беруть участь у спортивних заходах дружніх житлових комплексів та котеджних містечок.
 
Малеча у Green Hills дружить від народження, до садочка та школи, які знаходяться прямо на території містечка. Заміське життя для дітей у котеджному комплексі, як Green Hills, дуже насичене і цікаве. Закрита територія містечка під охороною, тож батьки не хвилюються, коли дітки йдуть гуляти з друзями або йдуть у школу. Дитячі та спортивні майданчики, зелена територія та свіже повітря, басейни – усе це влітку дозволяє діткам не нудьгувати і проводити час активно.
 
А вечори у Green Hills – це час для дружніх зустрічей із друзями та сусідами (що часто одне й те саме). Смачна їжа та гарна компанія роблять кожен вечір незабутнім.
 
Green Hills - це не просто місце для життя, це спільнота, яка завжди тримається разом та підтримує одне одного. Тут ми разом створюємо особливі моменти та зберігаємо щасливі спогади. Запрошуємо на екскурсію містечком!